W tym wpisie podzielę się z Wami moim doświadczeniem w nauce języka obcego w domu. Opowiadam o tym z perspektywy mamy, która troszczy się o rozwój swoich dzieci, ale sama nie ma bardzo dobrych umiejętności językowych.

Coraz częściej na blogach związanych z edukacją dzieci można usłyszeć hasło – „dwujęzyczność zamierzona” – czyli decyzja rodzica aby mówić do dziecku w obcym języku i umożliwić mu już na bardzo wczesnym etapie życia, poznanie języka obcego.

Założenie bardzo dobre tylko co jeśli chęci mamy duże, ale nasze umiejętności językowe już trochę gorsze ?

Jeśli chciałabyś stworzyć w domu otoczenie przyjazne do nauki języka obcego, ale masz wiele obaw z tym związanych – przede wszystkim czy sobie z tym poradzisz lub co gorsza czy nie zaszkodzisz dziecku, to ten filmik jest dla Ciebie.

Serdecznie polecam sklep z książkami dla dzieci w języku angielskim Bookshoop u Tobiasza. Znajdziecie tam wiele sprawdzonych pozycji dla dzieci, w bardzo dobrych cenach 👍.

Please follow and like us:

1 Comment

  1. Dzień dobry, dziękuję za ciekawy filmik z propozycjami. Bardzo zaciekawiła mnie pacynka o której wspomniała Pani, czy mogłabym się dowiedzieć gdzie można taką zakupić?

Write A Comment