Dzisiaj pokaże Wam różne opcje pierwszych nożyczek dla dziecka. Opowiem kiedy takie nożyczki możemy maluchowi wprowadzić oraz które najlepiej sprawdziły się u nas.

Większość tych nożyczek możecie dostać w sklepie Moje Bambino.

Please follow and like us:

4 komentarze

 1. Super post, już wiem, które będę kupować i wypróbowywać dla mojego malucha 🙂 Jak się nazywają te śmieszne „nożyczki” z półkulami na końcu? Też bym poszukała i zakupiła 😉

  • Bogumiła Masłowska Reply

   Hej cieszę się że ten wpis był dla ciebie przydatny. Te nożyczki, o które pytasz kupowałam w zestawie pod hasłem „ZESTAW DO MAŁEJ MOTORYKI”

 2. Jstem ogromnie wdzięczna za ten post. Właśnie poszukiwałam nożyczek dla młodego (17 miesięcy). Jest bardzo zainteresowany moimi krawieckimi, ciągle tylko o i o. Przyznam że podchodziłam do tematu jak do jeża, bo znowu wymyśliłam sobie coś czego nie ma albo nie ma opinii mam. Twój post rozwiał wszelkie wątpliwości, już wiem że zdecydowanie kupię Milan, do małej motoryki „dziwadła” a jak podrośnie z trzema otworami na paluszki. Dziękuję przeogromnie. Lecę czytać pozostałe posty, jak się cieszę że tu trafiłam.

  • Bogumiła Masłowska Reply

   Witaj, ja również bardzo się cieszę że to porównanie było dla ciebie przydatne. Sama jakiś czas temu stałam przed podobnym wyborem ;). Pozdrawiam serdecznie

Write A Comment